Skip to content

AK Parti İzmir İl Kongresi’nde geri sayım…

Başkan Sürekli’den kongre öncesi mesaj

“Yeni yıl, yeni dönem heyecanı içindeyiz…”

 

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; 22 Şubat’ta gerçekleştirilecek İl Olağan Kongresi öncesinde önemli mesajlar verdi. Kongre hazırlıklarının titizlikle sürdürüldüğünü belirten Sürekli, 2021 yılının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Reform Yılı” ilan edildiğini hatırlatarak; “Bizim için üretmenin, çalışmanın istisnası ve molası yok. Yeni yıl, yeni dönem heyecanı ile yolumuza devam edeceğiz. Pandemi önlemlerini de alarak kongre hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Her dönemeçte, millete hizmet yolculuğunun, bu kutlu davanın bir ferdi olmanın gururuyla yenileniyor ve büyüyoruz. Yeni dönem; inşallah, ülkemiz ve İzmir’imiz için hayırlar getirecek.” diye konuştu.

 

Yoğun katılım bekliyoruz…

 

22 Şubat Pazartesi günü saat 12.00’da Halkapınar Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kongreye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması bekleniyor. 572 delege ile yapılacak kongreye, aday olarak giden İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “İzmir, Cumhurbaşkanımız ve Genel Merkezimiz nezdinde özel bir şehir. Bu her zaman böyle oldu. Her zaman bir ayakları İzmir’deydi. Kongremize Cumhurbaşkanımız katılacaklar. Ayrıca; delegelerimizin katılımını da eksiksiz bekliyoruz. Birlik, beraberlik içinde; görev dönemimiz boyunca yaptıklarımızı sunacak, yeni dönem hedeflerimizi belirleyeceğiz. Bizim hedefimiz ve duruşumuz belli. Büyük ve Güçlü Türkiye, kalkınan, mutlu bir İzmir. Bu hedefle çalışmaya devam edeceğiz.”

 

 

Birbirinden değerli başvurular alıyoruz…

 

AK Parti çatısı altında yönetici olarak hizmet etmek isteyen birbirinden değerli başvurular aldıklarını söyleyen İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; “Bu gerçekten onur verici bir tablo. Yönetimde yer almak, taşın altına elini koymak isteyen, gece gündüz hizmete talip olan arkadaşlarımız var. Her biri birbirinden değerli, nitelikli ve heyecanlı. Yüzlerce başvurudan 50 asil, 25 yedek olmak üzere yönetim listesi oluşacak. Yönetimde olamayanlarla da birlikte yol yürüyeceğiz. Ancak, hatırlatmak isterim ki bizim yolumuzda; kişisel menfaat, koltuk sevdası yoktur. Her birimizin düsturu davamıza ve milletimize hizmetkârlıktır. İçerde yahut dışarda, hangi sıfatla olursa olsun, bu düsturla çalışmanın birbirinden farkı yoktur. İnşallah, kongremizi tek vücut olarak gerçekleştirecek, heyecanımızı tazeleyerek yolumuza devam edeceğiz.” dedi.